Kontaktinformation

V.A.V. Group Oy

Paneelitie 3
91100 Ijo
sales@vav-group.com
förnamn.efternamn@vav-group.com

Faktureringsadress

Momsregistreringsnummer FI19588203

E-fakturor
003719588203 , Basware Oyj , BAWCFI22
Fakturor i pappersform
V.A.V. Group Oy, ##003719588203##, PL683, 00026 BASWARE

Verkställande direktör

Jarkko Peuhkuri

tfn. +358 408 455 727
jarkko.peuhkuri@vav-group.com

Logistik

Sari Silvennoinen

tfn. +358 20 729 0380
sari.silvennoinen@vav-group.com

Försäljning

Mia Ahlgren

Försäljningschef
tfn. +358 400 582 267
mia.ahlgren@vav-group.com
Linkedin
Språk: finska, svenska, engelska

Timo Kangas

Försäljningschef
tfn. +358 401 340 790
timo.kangas@vav-group.com
Språk: finska, svenska, engelska

Joni Penttinen

Försäljningschef
tfn. +358 400 582 269
joni.penttinen@vav-group.com
Språk: finska, engelska, tyska, ryska

Verktygstillverkning

Tuomas Moilanen

tfn. +358 406 604 208
engineering@vav-group.com

Kvalitet

Produktionschef

Hannu Veijola

tlf.+358405 958 457
hannu.veijola@vav-group.com

Verkställande direktör

Sari Silvennoinen

Logistik

Sari Silvennoinen

tfn. +358 400 582 266
sari.silvennoinen@vav-group.com

Produktionschef

Lari Vandell

tfn. +358 400 862 449
lari.vandell@vav-group.com

placeholder

Försäljningschef

Mia Ahlgren

tfn. +358 400 582 267
mia.ahlgren@vav-group.com
Linkedin
Språk: finska, svenska, engelska

Försäljningschef

Timo Kangas

tfn. +358 401 340 790
timo.kangas@vav-group.com
Språk: finska, svenska, engelska

Tuomas Moilanen

Verktygstillverkning & kvalitet

Tuomas Moilanen

tfn. +358 406 604 208
engineering@vav-group.com
tuomas.moilanen@vav-group.com

Hannu Veijola

Projektchef

Hannu Veijola

tfn. +358 405 958 457
hannu.veijola@vav-group.com

Utvecklingsingenjör

Arttu Juntunen

tfn. +358 40 199 1060

arttu.juntunen@vav-group.com

Kontaktblankett

SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER